přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Kalendář akcí v Karlovarském kraji > Beer Downhill

Beer Downhill

Beer Downhill
 

biketrial - 12. ročník

Další ročník lokálního sjezdového závodu na ukončení cyklistické sezóny v duchu kola, piva, krásných žen, dobré nálady a podzimního počasí.
Udělej si čas a přijď oslavit s námi místní kolařský svátek! Přes den sjezd na horských kolech v našich krásných krušných horách, večer se rozleje pivko a proběhne kulturně-společenská akce plná překvapení!

REGISTRACE :
Registrace pod červený příspěvek v události. Sraz v sobotu 23.9. v Trailparku Saporo v 9:00 - zde Zápis, podepíšeš ježdění na vlastní nebezpečí a rodiče zastoupí své děti, dostaneš číslo, dospělí zaplatí startovné 500,- (cena včetně celodenní permice na vlek a večerního vstupného) a hned mizíš na trénink. V 11:00 startuje závod všech dětí na dětské trati v prostoru cíle a po dojetí závodu je vyhlášení.

PRAVIDLA HLAVNÍHO ZÁVODU:
1.KOLO
V 14:00 se pojede PRVNÍ ZÁVODNÍ JÍZDA závodu z vrchu kopce a DRUHÁ JÍZDA hned následně po odjetí prvního (dle počtu závodníků) Celý závod se pojede na dvě závodní jízdy a pojedou se na trati BEERDH v nově vznikajícím Trailparku SAPORO. Časy obou závodních jízd jsou na ostro. Tyto dva časy se sčítají v celkový Tvůj čas, který rozhoduje o nejlepším jezdci dne. Doufáme, že podzimní počasí bude krásné a zároveň zábavné! (jede se za každého počasí!)
2.KOLO
V 18:30 sraz přímo na Saporu- Před zahájením druhého kola se dozvíte svůj vylosovaný trojčlenný tým
V 20:00 začíná na ostro druhé kolo závodu a končí v 23:00. V tříhodinovém limitu se budou pít piva. Za pivo se odečítá čas z Tvého sjezdového času a tím tak pomáháš stáhnout drahé vteřiny Tvému týmu! Kdo bude jakkoliv podvádět, hned končí!

VEČERNÍ PROGRAM a ŽIVÉ KAPELY:
VYHLÁŠENÍ - Čas druhého kola (pivo) se odečte od času prvního kola (kolo) a tím dostáváme celkové časy jednotlivých týmů. Proběhne vyhlášení, poděkování všem Vám a sponzorům a pak se rozjede už dávno rozjetá párty! ŽENY, PIVO, ZPĚV..

 
datum: 23.9.2023
typ akce: Sport
město: 35820 Kraslice
místo: Trail Park Saporo
pořadatel: Lyžařský klub Kraslice z.s.
lkkraslice@seznam.cz
vložil: Karas
další informace: zobrazit

Místo konání na mapě

« zpět na seznam akcí

 
 
 
 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz